VAATA | Ootamatult kuum tükk! Satiiriliste rollidega tuntuks saanud Sacha Baron Cohen demonstreerib vihaseid muskleid

 (2)
VAATA | Ootamatult kuum tükk! Satiiriliste rollidega tuntuks saanud Sacha Baron Cohen demonstreerib vihaseid muskleid
Scanpix

Kuigi Sacha Baron Cohen on nomineeritud parima seriaalinäitleja Kuldgloobusele rolli eest Netflixi ajaloolises draamaseriaalis "The Spy" ("Spioon" - toim.), ei piisa sellest siiski, et kaotada kõigi maailma filmisõprade teadvusest legendaarsete satiiriliste kangelaste Borat Sagdiyevi, Ali G ja Brüno vägitükid. Ometi paneb Coheni abikaasa Isla Fisheri viimatine Instagrami postitus mehele sootuks uue pilguga vaatama.

Fisher postitas nimelt videoõnnitluse oma “kallile mehekesele” Kuldgloobuse nominatsiooni puhul, millel on kujutatud Cohenit jõusaalis rassimas. Higipull otsaees, tõstab näitleja raskusi ning näitab seksikaid lihaseid.

“Olen oma abikaasa üle nii uhke! Ta on nii palju vaeva näinud, et selleks rolliks valmistuda. Ta mitte ainult ei ole saanud lahti oma issi-kõhukesest, vaid õppinud ära ka kolm dialekti, sealhulgas ka süüria. Ta on elanud Casablancas (Maroko suurim linn — toim.) neli kuud kohapeal, praktiliselt kordagi rollist välja tulemata,” kirjeldas Fisher oma mehe pingutusi.

"Spioon" on prantsuse miniseriaal, mille autoriks on Iisraeli režissöörid ja stsenaristid Gideon Raff ja Max Perry, mis põhineb Iisraeli luureorganisatsiooni Mossad spiooni Eli Coheni elulool, keda Sacha Baron Cohen kehastab.