VAATA | Rannamaja-Kerli paljastab: meeste suurim viga on see, et nad valetavad!

 (62)

Hetkel Eesti meelelahutusmaastikul enim furoori tekitav tõsieluseriaal "Rannamaja" pole veel 3. osanigi jõudnud, kui juba selle tegelased kõigile eestlastele tuntud on. Nii tahetaksegi teada, millised eesmärgid olid samaaegselt mitut neidu võrgutanud ning mitmenaisepidajaks ristitud Kristol ning kuidas tunneb ennast sümpaatselt noormehelt valusalt kõrvetada saanud Kerli.

Brigitte Susanne Hunt on Brigitte-blogi žanris "51 küsimust" võtnud riburadapidi ette kõik need verivärsked tõsielustaarid ning kui eelmisel korral puistaski skandaalne Kristo südant nii mõnelgi teemal, on sedapuhku jutujärg ulatatud hurmuri kõige esimese silmarõõmu Kerli kätte.

Nii selgubki, et roosapäisest rokitšikist blondiks kaunitariks muutunud Kerli lemmikuks on hoopis Kristjan Kasearu, keda ta peab kõige ilusamaks meheks Eestis. Saame teada, et sõbrannadelt ei lööks Kerli kunagi meest üle, et tal pole aimugi, mida tema vanemad saates osalemisest arvavad, et valusaim õppetund on see, et ei tasu liiga palju juua ning et armastust võib leida igalt poolt.

Kas Kerli on kunagi ka Tinderit kasutanud? On tema soov alati olnud kuulsaks saada? Milline on olnud tema elu kõige piinlikum olukord? Kellega ta rannamajas kõige paremini läbi sai? Vaata videot!Aitäh vastamast ja head loosiõnne!