VAATA: Tõusev täht? Donald Trumpi tütrest võib üsna peatselt saada muusik

 (7)
SIPA/00668557/000014
SIPA/00668557/000014Foto: BABIRAD/BEN PAKALSKI/SIPA

Donald Trumpi 20-aastane tütar Tiffany loodab pärast kooli lõpetamist keskenduda rohkem muusika tegemisele, kirjutab väljaanne TooFab.

Maailma üht rikkaimat meest Donald Trumpi on lisaks kullale, karrale ja pudrumägedele õnnistatud ka imeilusa ja andeka tütre Tiffanyga, kel on olnud võimalus seni üles kasvada meedia tähelepanust eemal. Tiffany õpib Pennsylvania ülikoolis, kuid on asunud hetkel endale nime tegema muusikaäris, avaldades juba ka oma esimese singli "Like Bird".

"Ma armastan muusikat, see on alati olnud mulle väga kallis," ütles Tiffany Daily Mailile eelmisel aastal. Tiffany Trump ei ole üles kasvanud New Yorkis, vaid on elanud koos oma emaga Californias. Tema sõnul on elu tähelepanu keskpunktist eemal andnud talle teistsuguse perspektiivi elule. 

"Mul oli suurepärane võimalus kasvada üles tavalise lapsena, olles pigem eemal meedia ja kaamerate tähelepanust", ütles ta. Sellegipoolest tunneb noor neiu, et ta õlul lasub oluline vastutus ja ta soovib veel palju õppida, areneda ning saavutada.