VAATA | Üllatav või mitte? See on Miley Cyruse uus silmarõõm!

 (2)
VAATA | Üllatav või mitte? See on Miley Cyruse uus silmarõõm!
Scanpix

Hiljuti Liam Hemsworthist lahku läinud Miley Cyrust on nähtud üha rohkem koos aega veetmas Kaitlynn Carteri nimelise sõbratariga ning paparatsod on pildile püüdnud ka kuumal Itaalia puhkusel vastastikku jagatud kirglikud suudlused ning silitused, vahetab ET Online.

Kõige värskemad klõpsud (vaata SIIT) on tehtud Los Angeleses eile, kui Miley't nähti oma ema Tish Cyruse ja Kaitlynniga mööda linna ringi sõitmas. Miley uus sõbratar oli autoroolis ning siirduti Sunset Boulevardil asuvasse liharestorani BOA Steakhouse.

30-aastane Kaitlynn on Miley'st 4 aastat vanem. Ta on parajasti lahutamas abielu kuulsast Jennerite-Kardashianide klanni kuuluvast muusikust ja teletähest Brody Jennerist, keda on samuti juba nähtud uue ihara kaaslase seltsis.

Anonüümseks jääda soovinud ja Miley Cyrusele lähedalseisev allikas soostus ET Online kommenteerima, et vaid aeg näitab, kas naised jäävad kokku. "Praegu pakuvad Miley ja Kaitlynn teineteisele raskel ajal tuge ja naudivad koosveedetud aega pingevabalt," paljastas allikas.