VAATA | Varasemast tunduvalt kopsakam Madli Vilsar näitas end bikiinides: minu "paksus" ei mõjuta seda, kui hästi ma suudan kaamera ees olla!

 (118)
VAATA | Varasemast tunduvalt kopsakam Madli Vilsar näitas end bikiinides: minu "paksus" ei mõjuta seda, kui hästi ma suudan kaamera ees olla!
Instagram

Endine Eesti miss ja modell Madli Vilsar, kes on tuntud ka Kanal 2 uudistesaate ilmatüdruku ja meelelahutusreporterina, on juba aastaid pidanud avalikku võitlust liigse kehakaaluga, püüdes seda erinevate meetodite abil maha raputada. Nüüd on ta aga oma kurvikamad vormid omaks võtnud ning soovitab sellist elutervet suhtumist ka teistele.

Suuremast kaalunumbrist hoolimata endiselt silmipimestav ja särav Madli lisas oma Instagrami kontole inspireeriva tekstiga bikiinifoto ja arutles pildiallkirjas selle üle, kas kaalunumber mõjutab kuidagi ka seda, kuidas ta oma teletööd teha suudab. "Kaal ei muuda seda absoluutselt! Ma olen kindlasti palju kobam ja ebakindlam olnud 15 kilo kergemana. Ükskõik kui kole see kellegi arust on, leian ma, et me peaks ka Eestis olema rohkem toetavad naiste kehaliste muutuste osas," kirjutas ta ja lisas, et kuigi meie kultuuriruumis seda veel ei tunnistata, ei ole tema suurus eluohtlik ülekaalulisus ja pidev dieeditamine ja meeleheitlik kaalunumbri järgmine võivad olla palju ebatervislikumad tegevused. "Ärge tehke endale liiga ja proovige oma kehaga uuesti sõbraks saada!"

Vaata pilti!

Seotud lood:

Ma ei ole kunagi varem sellises kaalunumbris ekraanil ja bikiinides käinud ja tabasin ennast mõttelt, kas minu “paksus” mõjutab kuidagi seda kui hästi ja ilmekalt ma suudan teksti edasi anda või kui elavalt kaamera ees olla? Ja ilmselgelt on vastus see, et kaal ei muuda seda absoluutselt. Ma olen kindlasti palju kobam ja ebakindlam olnud 15 kilo kergemana. Ükskõik kui kole see kellegi arust on leian ma, et me peaks ka Eestis olema rohkem toetavad naiste kehaliste muutuste osas. Ma tean, et meie kultuuriruumis seda veel ei tunnistata, aga minu suurus ei ole eluohtlik ülekaalulisus ja pidev dieeditamine ja meeleheitlik kaalunumbri järgminine võivad olla palju evatervislikumad tegevused. Ma tean, et ma pole väga sõnaosav, aga ma loodan, et kes te tunnete, et ei suuda vastata pidevatele kehakultuse standarditele, siis see ei ole midagi hullu. Sa ei ole kuidagi kehvem!!! Ärge tehke endale liiga ja proovige oma kehaga uuesti sõbraks saada. See on peamine! ❤️ pildilt on näha, et õige kaameranurk on samuti väga oluline 🙈💪🏼

A post shared by Madli Vilsar (@madlivilsar) on May 26, 2018 at 8:00am PDT