Vabasurma läinud briti telestaari kallim piinleb lohutamatus leinas: mu süda on tuhandeks tükiks!

 (16)
Vabasurma läinud briti telestaari kallim piinleb lohutamatus leinas: mu süda on tuhandeks tükiks!
Scanpix

Briti teletalent Caroline Flacki 27-aastane kallim Lewis Burton, kellega naine detsembris aset leidnud vägivallajuhtumi tõttu kohut käis, postitas sotsiaalmeediasse südantlõhestava hüvastijätukirja, milles tunnistas, et on oma leinas lohutamatu.

"Mu süda on tuhandeks tükiks. Meil oli midagi nii erilist. Olen sõnatu ja tunnen sõnulseletamatut valu. Igatsen sind meeletult. Tean, et tundsid ennast alati minuga turvaliselt ning sa alati ütlesid mulle, et ma ei mõtle sinuga koos olles millegi muu peale. Mul ei olnud võimalik sulle toeks olla, kuigi ma muudkui palusin ja palusin... Olen edaspidi sinu hääleks, kallis! Luban, et küsin kõiki neid küsimusi, mida sa tahtsid, saan kõik vastused, mida vajasid ning püüan sind iga päev panna minu üle uhkust tundma. Armastan sind kogu südamest!"

Flack võttis eile endalt elu, olles enne seda paljastanud, et saabunud on tema elu halvimad ajad. "Ma ei tea, kuhu minna. Kuhu vaadata. Keda usaldada. Või kes ma isegi olen," pihtis 40-aastane teletäht, keda tunti enim suhtesarjast "Armastuse saar" ("Love Island" - toim.).