Vähem juttu, rohkem tegusid! Laulja Shawn Mendes oli fänni visioonist nii vaimustuses, et lasi selle omale käele tätoveerida


Vähem juttu, rohkem tegusid! Laulja Shawn Mendes oli fänni visioonist nii vaimustuses, et lasi selle omale käele tätoveerida
Foto: Scanpix/ROS/Capital Pictures

Sotsiaalmeedias hakkas levima töödeldud pilt Shawn Mendesest, kus ta käele oli paigutatud uus tätoveering, vahendab MTV. Üllatus oli aga kõigile suur, kui Shawnile endale pilt niivõrd palju meeldis, et ta lasi tätoveeringu oma käel teoks teha.

Shawn Mendesi fänn nimega Kayla oli veendunud, et staarile sobiks liblika tätoveering, selle tõestamiseks töötles ta lauljast pilti, asetades tätoveeringu popstaari käele.

Ka Shawn ise juhtus töödeldud pilti internetis nägema, oli sellest vaimustuses ning küsis kohe pildi postitajalt: "Vau! See on imeline, kas sa saad mulle originaalse joonistuse saata?"

Kayla muidugi saatis selle joonistuse, mille autoriks on üks andekas artist Chris TATXX.

Mõne aja pärast võiski tätoveeringut juba Shawni käel näha. Autoriks aga originaalse joonistuse looja ei olnud, sest antud artist elab Tšiilis ja Shawn tahtis kiirustades tätoveeringu enne oma kontserti Dallases nahale saada. Seega pöördus ta ühe väga hinnatud kohaliku artisti Livia Tsangi poole, kes sai meistriteose teostamisega suurepäraselt hakkama.

Kayla oli tulemusest täiesti pöördes ning ta on väga õnnelik, et suutis kuulsale lauljale tätoveeringu valikul abiks olla. Ka teised fännid sotsiaalmeedias nõustuvad, et tätoveering sobib mehele ja näeb nahal isegi veel parem välja, kui töödeldud pildil.