Vahi värki! 78-aastane filmistaar Al Pacino käib kohtamas endast poole noorema näitlejannaga

 (20)
Vahi värki! 78-aastane filmistaar Al Pacino käib kohtamas endast poole noorema näitlejannaga
Al PacinoFoto: Scanpix

Väljaanne Daily Mail kirjutab, et väidetavalt semmib Hollywoodi-täht Al Pacino endast poole noorema näitlejannaga, kelleks on Iisraelist pärit 39-aastane Meital Dohan. Paarikest on Los Angeleses mitmel korral õhtusööki nautimas nähtud. Allikate sõnul on nad koos väga õnnelikud ja käinud kohtamas juba mitu kuud.

Meital Dohan on eelkõige tuntud telesarjast “Weeds”, mis jooksis aastatel 2005-2012. Dohan kehastas telesarjas Yael Hoffmani nimelist tegelast, kes oli vaid seitsmes episoodis. Lisaks muule kirjutas Dohan raamatu nimega “Love & Other Bad Habits”, mis ilmus 2007. aastal. Dohanilt on ilmunud ka Sean Kingstoniga kahasse lugu nimega “On Ya”.

Ühe allika sõnul ei varja Pacino ja Dohan oma suhet, kuid neile meeldib privaatsus. Pacino veetis terve suve Quentin Tarantino filmi “Once Upon a Time in Hollywood” võtetel Los Angeleses, kus temaga koos tegid kaasa ka Leonardo DiCaprio ja Brad Pitt. Küll aga pole täpselt selge, kuidas paarike omavahel tuttavaks. Samas linnas elab Dohan.

Samas tundub, et Pacinol on nõrkus endast nooremate naiste vastu. Tema eelmine pikaajaline suhe oli 42-aastase argentiinlasest näitlejanna Lucila Solaga. Viimasel on 21-aastane tütar Camila Morrone, kes on suhtes 43-aastase Leonardo DiCaprioga.

Allikas: dailymail.co.uk

Rannap Roostevaba maailm