Vahur Kersna teooria Keskerakonnast: Yana Toom hoiab Jüri Ratasel munadest kinni ja pigistab

 (129)
Vahur Kersna teooria Keskerakonnast: Yana Toom hoiab Jüri Ratasel munadest kinni ja pigistab
Kollaaž

Vahur Kersna, kes eile väisas Hannes Võrno jutusaadet Tallinna Televisioonis, rääkis lisaks ka päevapoliitikast ning käis välja teooria Keskerakonna võimuhierarhiast – kuidas erakonna juht ja peaminister Jüri Ratas on vaid vastuolulise europarlamendi saadiku Yana Toomi käsualune.

“Ma sain aru, kes juhib keskerakonda. Energeetiliselt teeb seda Yana Toom. Ta teatud regulaarsusega kakab peaministri taldrikule ja see vaene mees sööb õhetavate põskede saatel kõik ära, sest Yana Toom oma siniseks värvitud küüntega hoiab tal munadest kinni ja pigistab," arutles Kersna, kuidas asjad tegelikult käivad. Siniste küünte all pidas ta ilmselt silmas Kaja Kallase postitatud pilti Toomi patriootlikust maniküürist.

"Tema selja taga seisab terve Lasnamäe venelaste punt ja Ida-Eesti, keda kõik kardavad. Kui see tagant ära kukub, on Keskerakond praktiliselt samas kohas IRL-iga," tõi Kersna välja Toomi võimu põhjuse. "Eestlasena on mul seda muidugi valus vaadata, aga see on tänane päev. Me ju teame, et tegelikult ei muutu sellest kirbutsirkusest seal üleval midagi,” rehmas Kersna, et kõik käib ikka vanaviisi ja miski ei muutu.