Vahur Kersna tordinaljast: see oli ettekavatsetud provokatsioon, appikarje nagu Evelin Ilvese suudlus augustiöös!

 (68)
Maire Aunaste ja Vahur Kersna
Maire Aunaste ja Vahur KersnaFoto: Kuvatõmmis

Nädal tagasi figureerisid ETV õhtuse meelelahutussaate "Ringvaade" juhtidena Vahur Kersna ja Maire Aunaste, kes korraldasid paraja fiasko, kui Aunaste Kersnale saate lõpetuseks roosa sefiiritordi näkku lõi. Kersna tunnistas täna Grete Lõbule antud intervjuus, et tegu polnud sugugi mitte improvisatsiooniga.

"Vaene Maire lakub senimaani haavu ega julgenud tulla. Aga mina võtsin südame rindu," muigas ta muhedalt ja lisas, et tordinalja näol on tegu tõelise klassikaga, mida ei saa kindlasti pahaks panna. Muret valmistas telelegendile aga hoopis see, et juhtum varjutas kogu ülejäänud saate teemad, millele mõlemad soovisidki tähelepanu juhtida.

"Meie puhul oli loomulikult tegu provokatsiooniga. See oli selge tähelepanu juhtimine ja võiks isegi öelda, samasugune appikarje nagu Evelin Ilvese suudlus augustiöös! Sest me tahtsime endale ja maailmale tõestada, milline on meie meedia ja meie inimeste suhtumine ja hoiakud, millest me räägime!" põhjendas ta.

Kersnale valmistas pettumust asjaolu, et rahvast köidab enam pagulasteema ja tordi näkku löömine, kui saates pikalt tutvustatud koduvägivalla teema või samasooliste abielud. "Tund aega võid rääkida tõsistest asjadest, sellest, kuidas tuhanded eestlased elavad õnnetult, aga meelde jääb ikka tordinali," nentis ta nördinult.