VANA KULD | Selgeltnägija Ilona Kaldre: Taavi Rõivasele on iseloomulik omada enda kõrval mitut naist

 (75)
VANA KULD | Selgeltnägija Ilona Kaldre: Taavi Rõivasele on iseloomulik omada enda kõrval mitut naist
Fotokollaaž

TV saades "Mida toob aasta 2015" vahendas saatejuht Anna-Maria Makko ülipõnevat infot Eesti teadjameeste, selgeltnägijate ja astroloogide vihjetest aastaks 2015. Oma põhjalikud ennustused tõid vaatajateni Igor Mang, Ilona Kaldre, Edda Paukson, Aljona Orlova, Veet Mano, Taimi Uuesoo ja teised. Muuhulgas tuli arutlusele ka Eesti avaliku elu tegelaste eraelu.

Muuhulgas võeti luubi alla peaminister Taavi Rõivas ning tema kooselu lauljatar Luisa Värgiga. Juba ammu on imestatud, miks härra peaminister oma lapse emast juba abielunaist ei tee. Olles pikalt Rõivase pilti piidelnud ning nentinud, et peaministril on väga ilmekad silmad ja huuled, leidis selgeltnägija Ilona Kaldre, et vabadus on mehele lihtsalt liiga tähtis. Kaldre ennustas, et peaministriks Rõivas ei jää ning teadvat seda isegi. Küll aga jätkavat mees poliitikas.

Abielu osas usub Kaldre, et kui paaril sünniks teine laps, siis tuleks kõne alla ka abielu. Väikese pausi järel lisas ta aga kavalalt: "Sellele mehele on iseloomulik omada enda kõrval mitte vaid üht naist."

Rannap Roostevaba maailm