Vanilla Ninja kaalub jätkamist: miks mitte ka päriselt come-back teha

 (16)
EUROLAUL
EUROLAULFoto: Karin Kaljuläte

Kunagisel tüdrukutebändil Vanilla Ninja kukkus Sportlandi jõulupeol esinemine nii rajult välja, et Katrin Siska (36), Piret Järvis-Milder (35) ja Lenna Kuurmaa (34) on kahevahel – algselt oli kavas esineda vaid Sportlandi rahvale, kuid võib juhtuda, et bänd annab siin-seal kontserte ka edaspidi.

"Muljed on positiivsed, täis energiat ja adrenaliini, sest publik rokkis täiel rinnal kaasa," muljetab Katrin. "Vibe oli väga hea," kinnitab Lenna. "Energia oli täpselt nagu varem, aga võimsam ja küpsem. Eks kogemustepagasit ole ka täidetud."

Ka praegune ERRi saatejuht Piret Järvis-Milder on elevil: "Üle kümne aasta taas koos laval olla oli suurepärane. Natuke ikka kartsime, kas pärast pausi see masinavärk enam läheb korralikult käima ja kas ise suudame seda nautida, aga kõik toimis ja palju paremini, kui oskasime oodata."

Taasühinemist ei julge Piret sajaprotsendiliselt lubada, aga arvab, et Sportlandi pidu ei jää nende viimaseks kontserdiks. Katrin Siska: "Etteaste sai antud täispaueril ja miks mitte ka päriselt come-back teha!"