Vanilla Ninja plaanib come-back'i? Piret Järvis: enne kui midagi valmis pole, ei tahaks suurelt rääkida

 (30)
Suvetuuri Restart avamine 2
Suvetuuri Restart avamine 2

Aastal 2002 tegutsema hakanud ja juba aastate eest ka laiali läinud tüdrukutebänd Vanilla Ninja võib peagi tagasi lavadele astuda. Midagi on igal juhul toimumas, sest ninja-tüdrukud Lenna Kuurmaa, Piret Järvis ja Katrin Siska on tänavu veebruaris loonud koos firma Superpower OÜ, mille tegevusaladeks on märgitud "muud mujal liigitamata lõbustus- ja vabaaja tegevused".

"Firma on registreeritud, kuid midagi konkreetset täna veel realiseerimas ei ole," sõna Kroonikale Piret, kes ei soovi bändi osas fännidele ega iseendalegi praegu suuri lootusi peale panna. "Enne kui midagi valmis pole, ei tahaks suurelt rääkida. Mõtteid on ja miski pole välistatud."

Refereeritud Kroonikast.

Vanilla Ninja oli 2002. aastal Sven Lõhmuse loodud bänd, mis kogus tuntud ja võitis rahva poolehoiu Eesti Eurovisiooni eelvoorus lauluga "Club Kung Fu". Hiljem sisenes Vanilla Ninja välismaisele muusikaturule ning hakkas populaarsust koguma ka Saksamaal ja Šveitsis. 2005. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel esindasid tüdrukud Šveitsi lauluga "Cool Vibes".