Varalahkunud Julia Natšalova 12-aastane tütar andis esmakordselt intervjuu: ma tahan olla nagu ema!


Varalahkunud Julia Natšalova 12-aastane tütar andis esmakordselt intervjuu: ma tahan olla nagu ema!
Scanpix

Märtsikuus lahkus meie hulgast vaid 38-aastaselt armastatud lauljatar Julia Natšalova. Kopsuturse tagajärjel surnud naist jäi leinama tema 12-aastane tütar Vera Aldonina, kes andis nüüd esimest korda intervjuu oma ema kohta.

Natšalova viidi 11. märtsil raskes seisundis haiglasse ning ta viidi kunstlikusse koomasse. Täna püüti naisele teha operatsiooni, mis ebaõnnestus. Vera viibis sel ajal aga klassireisil Londonis ning tema õpetajad otsustasid, et enne Moskvasse naasmist ei saa tüdruk kurvast uudisest teada.

Saates "Tere, Andrei!" osalenud Vera oli saates koos oma sugulastega. Saatejuht Andrei Malakhov märkas, et tüdruk on väga sarnane oma jalgpallurist isa Jevgeni Aldoninga. "Mul on ema silmad," teatas aga Vera.

Tuleb välja, et lauljatari tütar on ka väga musikaalne, kuid karjäärivalikut pole ta veel lõplikult otsustanud. "Ma ei saa öelda, et ma tahan saada lauljaks. Ma tahan olla nagu minu ema aga mulle meeldib ka näitlemine," ütles tüdruk.

Natšalova isa Viktori sõnul on Vera väga usin klaverimängija. "Meil on suured ootused tema suhtes. Tal on kõik olemas, mis on vajalik, et olla elus edukas," lisas uhke vanaisa.