Varro Vooglaid pahandab "Ärapanija" laulu peale: see räägib oluliselt rohkem nende kui minu kohta

 (132)
Varro Vooglaid pahandab "Ärapanija" laulu peale: see räägib oluliselt rohkem nende kui minu kohta
Foto: Heiki Rebane

Juba täna jõudis avalikkuseni esimene killuke "Ärapanija" aastavahetuse erisaatest. Huumorisaate esimene muusikaline number on pühendatud Eesti Konservatiivsele Rahvaerakonnale. Laulu sisse on pandud ka Varro Vooglaid, kes selle üle sugugi rõõmu ei tunne.

"ERRi sügavalt juurdunud ideoloogiline kallutatus ja professionaalne küündimatus on juba ammu avalik saladus. Tõsi, kõnealune klipp on küll labane ja madal, aga samas sellisena ka kõnekas," sõnab Varro Vooglaid oma vastuses Õhtulehele.

"See näitab taas, milline on meie rahvusringhäälingu moraalne ja kultuuriline tase ning arusaamine laiemat kõlapinda väärivast huumorist. Kui selliseid isiklikul tasandil mõnitavaid klippe toodab mõni arenguraskustes maadlev teismeline juutuuber, on see arusaadav, aga et niisugust materjali peetakse vajalikuks ja võimalikuks toota maksumaksjate raha eest ja tiražeerida riigitelevisioonis vanaaasta õhtu prime time’il, see on tõesti märgiline," jätkab ta.

"Lõppastmes jäägu sellised asjad ERRi juhtkonna südametunnistusele: kui nad arvavad, et on õiglane ja mõistlik levitada minust kui abikaasast ja laste isast ühiskonnas kuvandit kui latentsest perverdist, siis räägib see oluliselt rohkem nende kui minu kohta," lisab ta veel.

Refereeritud artikli täistekst Õhtulehes