Värskes ajakirjas Naised! Igor Mangil on sõbrannasid terve sodiaagiring: see ei ole lihtsalt kurameerimine, vaid liikumine tähemärgis!

 (3)
Loe, kuidas tal see asi käib!
Igor Mang
Igor Mang.Foto: Rauno Volmar

Tähetark Igor Mang tunnistab, et eelistab suhelda naistega, sest naised tunnevad huvi astroloogia vastu ning naistega saab rääkida poeesiast, ilukirjandusest, astroloogiast ja müstikast.

Juba noore mehena võttis astroloog eesmärgiks tutvuda igast tähemärgist naisega. Nüüd on tal sõbratare terve sodiaagiring, kirjutab värske ajakiri Naised.

“See ei ole lihtsalt kurameerimine, vaid liikumine tähemärgis. Praegu ma jalutan nädal aega Piretiga, sest ta on Veevalaja. 20. jaanuaril läks Päike Veevalajasse ja Veevalajad praegu säravad,” selgitab mees. Ta lisab habemesse muiates, et märtsis jalutab ta Moonikaga, sest tema on Kala ning siis on Kalad Päikese ja Neptuni erilise soosingu all.

Mangi sõnul on hea tunnetada, kui inimene on õnnelik ja kosmilises soosingus. Ka tema saab sellest siis osa. Nii käib ta läbi terve sodiaagiringi. “Tähed on nii ilusad. Suhelda kellegi intelligentse ja ilusa vastassoo esindajaga on rõõm,” seletab tähetark. “Ega ma otsi naist, mul naine olemas. Inimese elu eesmärk on avardada teadvust. Hing vajab kogemusi. Ma uurin ja kogen ja aitan ka teistes välja tuua nende peidetud tundeid. Sellest saab rõõmu!”