Varsti aasta abielus olnud näitleja Gwyneth Paltrow otsustas lõpuks kaasaga leivad ühte kappi panna

 (1)
Varsti aasta abielus olnud näitleja Gwyneth Paltrow otsustas lõpuks kaasaga leivad ühte kappi panna
Foto: Scanpix

Juba näitleja Gwyneth Paltrowli lahutus endisest abikaasast Chris Martinist võttis fännid pead sügama. Uue abikaasaga jätkab naine samuti asjade väga omamoodi ajamist.

Peagi täitub aasta õnnelikust päevast, mil Paltrow uue kallima, Brad Falchukiga, sõrmused sõrme libistasid. Suure tähtpäeva eel tunneb Paltrow, et nüüd on õige aeg ka elud ühe katuse alla viia, vahendab Fox News.

Näitlejanna tõstis kulme, kui teatas, et pole peale eelmisel aastal toimunud abielu kaasaga senini kokku kolinud. Hiljuti antud värskes intervjuus poetab ta siiski, et on nüüdseks kolimise siiski plaani võtnud.

"Abielu on olnud suurepärane. Me võtsime aasta, et lasta kõigil pereliikmetel uuendusega harjuda ja tolmul langeda. Nüüd, sel kuul, kolime me kokku."

Selle aasta alguses selgitas Paltrow, et kire hoidmiseks ei ole ta kaasaga kokku kolinud ning Falchuk veedab temaga vaid neli ööd ja seejärel naaseb oma koju. Sellist jaotust kiitsid ka mitmed näitlejanna abielus sõbrad, kelle silmis nii kõige ideaalsem elada on.