VEKSEL VÄLJAS: Allar Jõks lubab elukaaslase ära võtta, aga kuupäeva ei ütle: oleks piinlik, kui ta sellest Delfi kaudu teada saaks

 (40)

Presidendikandidaat Allar Jõks kinnitas täna Delfi ja Eesti Päevalehe toimetuses aset leidnud presidendikandidaatide debatil ajakirjanik Ingrid Veidenbergi küsimusele vastates, et temast saaks kahtlemata president, kes on ametlikult abielus – ehkki täna on ta ainus kandidaat riigipea kohale, kel sõrmust veel sõrmes pole.

"Meie kõik senised presidendid on olnud abielus. Kas president peaks seisma pereväärtuste eest ja olema abielus ja kas teil teil on plaanis abielluda või jätkate võistlust peaministriga?" esitas Veidenberg Jõksile otsekohese küsimuse.

"Peaminister on minust noorem ja temaga ma võistelda ei jaksa. Abiellun Heidi Viluga (Jõksi elukaaslane – toim.) kindlasti. See on normaalne, et abiellud inimesega, kellega oled 5 aastat elanud ja kellega on tekkinud usaldussuhe. Minu jaoks on oluline abielluda naisega, keda ma armastan," kinnitas Jõks, kes aga kuupäeva otse-eetris siiski välja hõigata ei soovinud. "Oleks piinlik, kui mu naine saaks seda teada Delfi kaudu," selgitas Jõks.