Victoria Beckham aitas Katie Holmesil Tom Cruise'ist vabaneda?

 (5)
Victoria Beckham aitas Katie Holmesil Tom Cruise'ist vabaneda?
Scanpix

Tom Cruise'i ja Katie Holmesi saagas on avaldunud järgmine pööre. Nimelt käivad jutud, et Katie abikäsi selles lahutusprotessis kuulub ei kellelegi muule kui Victoria Beckhamile!

Salajased tüdrukutejutud seisnevat ajakirja Now väitel selles, kuidas Tom Cruise'ist lõplikult vabaneda, võita tütre hooldusõiguse üle käiv kohtuprotsess ning ka eksabikaasa kontolt võimalikult palju raha endale saada.

Tundub täiesti usutav, kuna Victoria Beckham on alati olnud Katie Holmesi lähedane sõbranna. Anonüümseks jääda sooviv allikas väidab:
"Victoria on olnud Katie'le tõeline jõu allikas ning näidanud talle, milline üks õige abielu olema peab. Nähes Davidi ja Victoria omavahelist läbisaamist, mõistis ta, et midagi on väga valesti!"

Allikas väidab, et endine vürtsitüdruk on üritanud mitte pooli valida, kuid on avaldanud siiski toetada käesolevas saagas oma sõbrannat, mitte sõpra. Tundub, et naiste võim valitseb, sest kas Victoria abiga või mitte, aga 6-aastase Suri hooldusõigus kuulub alates tänasest täielikult Katie Holmesile.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm