VIDEO | Britney Spears palub omapärase postitusega, et kommenteerijad vähem õelutseks: raske on tahta midagi jagada


VIDEO | Britney Spears palub omapärase postitusega, et kommenteerijad vähem õelutseks: raske on tahta midagi jagada
Foto: Scanpix

Lauljanna Britney Spearsi sotsiaalmeediasse postitatud videod on üha enam fännide tähelepanu tõmmanud ja muret tekitanud. Muidugi leidub ka neid, kes oma soovitusi veidi kohmakalt väljendavad, mistõttu tunnistab staar, et oma elu jagamine on üha raskem.

Lauljanna Britney Spears postitas Instagrami jõululise video, milles näitab fännidele oma kuuske ning tantsib lõbusalt kaamera ees, vahendab Fox News.

Kuigi video ise peegeldab vaid helgeid mõtteid, siis pealkirjas annab Spears mõista, et fännide õelutsemine võib väga valus olla. "Rõõmsaid pühi, sõbrad!!! Mulle väga meeldib teiega jagada, aga raske on tahta seda teha, sest inimesed ütlevad kõige õelamaid asju. Kui sulle postitus ei meeldi, siis hoia see endale ja ära enam jälgi seda inimest! Pole ühtegi põhjust miks keegi peaks pingutama selleks, et teisele halvasti öelda ja teda kiusata. Jääge pühadel rõõmsaks ja toredaks, jumal õnnistagu teid."

Hiljuti jagas lauljanna sotsiaalmeedias veel ühte tantsivat videot, mis pani fännid kahtlema, kas staari peas ikka kõik korras on. Hüpnotiseeriva pilguga kaamerasse vaadanud Spears sättis pidevalt oma juukseid ning keerutas, mis jättis mulje justkui peaks ta kaamerat peegliks.