VIDEO | Harva Eestit külastav supermodell Karmen Pedaru: ma tunnen ennast ikkagi väikese Kehra tüdrukuna

 (13)

Juba 13 aastat moemaailma absoluutses tipus karjääri teinud Karmen Pedaru satub kiire töögraafiku tõttu haruharva kodumaale. Vaatamata sellele jõudis ta Saku Suurhallis anda Kroonikale kiire intervjuu, kus ta rääkis ka sotsiaalmeedia mõjudest ja oma edasistest plaanidest.

Kiire elustiiliga Karmen tuli ka seekord Eestisse ainult kaheks päevaks ja peamiselt vaid MyHits Awardsi jaoks, ning lendas juba täna varahommikul Londonisse ja pärast seda on suund New Yorki.

Eile õhtu jagati välja mitu sotsiaalmeediale pühendatud auhindu, kas ka tippmodellid peavad oma Instagrami kontoga vaeva nägema? "Sotsiaalmeedia on igal pool nii tähtis praegu ja, et auhindu selles üle antakse on täiesti normaalne praeguse seisu juures."

28-aastane tippmodell ennast Eestis suureks staariks ei pea, ning toidupoes õnneks ta autogramme jagama ei pea. "Ma tunnen ennast ikkagi väikese Kehra tüdrukuna, et Eesti on lihtsalt kodu ja ma nii ei mõtle mitte kunagi, ausalt," ütles Diori, Versace, Louis Vuittoni ja Chaneli moelavadel kõndinud Pedaru.