VIDEO JA FOTOD | Dubai kroonprints lennutas Padise ratsutamisvõistlusele kohale oma hobused ning nautis võistlust täiel rinnal

 (99)
Saatjaks üüratu kaaskond!

Dubai rikkamaid poissmehi kroonprints šeik Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum ehk Fazza viibib parasjagu Eestis, et tutvuda meie kultuuriga ning osaleda Padisel toimuval rahvusvahelisel kestvusratsutamise võistlusel, mis tänavu toimus juba teist korda. Nii kõrge kaliibriga osalisi pole sellel üritusel varem olnud. Samuti pole Tallinna Lennujaam siiani kokku puutunud hobuste vastuvõtmisega — kroonprints tõi oma võistlusloomad kodumaalt kaasa, seisab Ratsaliidu kodulehel.

Dubai kroonprints on tegelenud kestvusratsutamisega väga kõrgel tasemel ja on tulnud sellel alal nii Euroopa kui maailmameistriks. Printsi õnnenumbriks oli täna number 3, teised šeigid võistlesid numbrite all 6 ja 17.

Foto: Andres Putting

Delfi fotograaf Andres Putting sai kroonprintsiga ka jutule — Fazza võttis ratsutamismaski eest ning poseeris kahe võistlusvooru vahepeal meeleldi Puttingu kaamerale, avaldades imestust selle üle, et teda araabiakeeles tervitati ja tänati. Võistluse taset hindas prints kõrgeks ning tuju oli mehel väga hea. Teda saatis ka tohutu kaaskond — kui tavaliselt toetab iga ratsutajat keskmiselt 2-3 inimest, siis Fazza meeskond koosnes paarikümnest inimesest, kelle hulgas paistis ka ohtralt turvamehi.

Seotud lood:

Publik vahendas Padiselt fotosid!