VIDEO: Kanye West hülgas ülesköetud publiku enne kontserdi lõppu, kuna sai teate, et abikaasa Kimi ähvardasid relvastatud mehed

 (9)

Räppar Kanye West lahkus pühapäeval Meadow Festivali raames New Yorgis toimunud etteastelt poole esinemise pealt, kui sai teate, et tema abikaasat Kim Kardashian Westi ähvardati Pariisi hotellitoas relvaga.

Kanye West ütles kontserdil viibijatele, et ta peab lahkuma varakult seoses "erandkorralise olukorraga perekonnas" ning seda kinnitab ka Meadow NYC ametlik Twitteri konto. "Seoses erandkorralise olukorraga perekonnas pidi Kanye West lõpetama esinemist varakult. Turvalist koduteed."

Inimesed elasid Westile ja tema perele kaasa ka sotsiaalmeedia. "Mingi tüüp lihtsalt jooksis lavale, haaras Kanyet, kes seejärel ütles:"Sorry poisid, pere on hädaolukorras, ma pean lahkuma," ja lihtsalt jooksis lavalt ära," kirjutab Twitteris kontserti külastanud Joe Berg.

Kim Kardashian Westi pressiesindaja Ina Treciokas ütles CNN-ile, et Kimi hotellituppa Pariisis astus eile õhtul kaks maskides relvastatud meest, kes olid riietatud nagu politseinikud. Naist raputati, ent füüsilisi vigastusi ta ei saanud.

Kim viibib praegu Pariisi moenädalal koos ema Kris Jenneri ja õe Kendall Jenneriga.