VIDEO: Karkudega abilinnapea Kõlvart naljatles Edgar Savisaare sünnipäeval päevakangelasega luumurdude üle

 (39)
Edgar Savisaare sünnipäev
Karkudega liikunud abilinnapea Kõlvart oli sunnitud puhkuseks istet võtma.Foto: Priit Simson

Enda sõnutsi korvpalli mängides kõõlustele liiga teinud abilinnapea Mihhail Kõlvart naljatles täna linnavalitsuses aset leidnud meeri Edgar Savisaare sünnipäevapeol, et võttis linnapeast eeskuju ja otsustas samuti karkudega mõnda aega liigelda.

Nimelt tuletas enda sõnul korvpalli mängides kõõlusele viga teinud Kõlvart Savisaarele meelde viimase äpardust, kui meer mullu aasta lõpul Hundisilmal lindudele teri ja pekki viies jalaluu murdis.

"Linnapea on alati minu jaoks eeskujuks. Kui linnapea siin paar kuud tagasi käis kipsis, ma mõtlesin siis, et mina pean ka ikka tulema," naljatles Kõlvart Savisaarele õnne soovides.

Kõlvarti märkusele vastas Savisaar aga, et meer oleks lausa oma sünnipäeva edasi lükanud kuu või kahe võrra seniks, kuni Kõlvartil kips maha võetakse.

Tallinna linnapea Edgar Savisaar võttis täna oma 63. sünnipäeva puhul linnavalitsuses õnnitlusi vastu. Meeri olid peamiselt õnnitlema tulnud keskerakondlased ja linnavalitsuse liikmed.

Savisaarele tulid teiste seas õnne soovima abilinnapead Kalle Klandorf, Merike Martinson, Mihhail Kõlvart ning suur hulk keskerakonlastest riigikogu liikmeid ja linnavalitsuse töötajaid.

Seotud lood:

Kingituste spekter oli samuti väga lai. Linnapeale kingiti muuhulgas näiteks kohver, reha, mitu maali ning erinevaid pilte Savisaare enda kujutistega.

Vaata ka videost, kes veel Savisaarele õnne soovisid ning mida meer veel kingituseks sai!