VIDEO | Kersti Kaljulaid: rõivastuse osas usaldan kindlasti rohkem Anu Saagimi kui – mis tema nimi nüüd oligi – Hannes Võrno maitset!

 (538)

Täna külastas Jüri gümnaasiumi president Kersti Kaljulaid, kes oma kõnes peatus hetkeks lisaks olulistele teemadele ka oma riietumisstiilil, mis viimastel päevadel palju kõneainet pakkunud on. Presidendi sõnul usaldab ta rõivastuse osas pigem Anu Saagimi maitset kui Hannes Võrno oma.

„Mulle meeldib artikkel Õhtulehes, kus Anu Saagim kirjutas, et presidendi garderoob on eesistumiseks valmis ja oli väga rahul minu garderoobiga. Arvan, et tema on ka autoriteet, mitte ainult – mis tema nimi nüüd oligi – Hannes Võrno! Ma isiklikult usaldangi Anu Saagimi maitset, kui asi puudutab rõivastust, pisut rohkem kui Võrno oma," ütles Kaljulaid täna.

Eile lahvatas skandaal, kui endine koomik ja praegune EKRE Viimsi esinumber Hannes Võrno kritiseeris teravalt president Kersti Kaljulaidi riietust.

"1.oktoobril kell 18.45 Kuivastust Virtsu väljunud praamil nägin vabariigi presidenti lähedalt. Seljas murelivärvi sulejope. Peas beežikarva fliisist pibo ja jalas ecrud slimmid. Kadrioru pressiteade, sügispuhkusele läinud presidendist on jäänud muude uudiste alla? Muul moel ei suutnud ma seletada seda, et meie president mulle nagu Orissaare seeneline praamil vastu tuleb," kirjutas Võrno Facebookis.