VIDEO | Konkursi abil kokku pandud Tanja uus tüdrukutebänd Little Mess andis välja esimese singli!

 (2)

Tanja ja Timo Vendti konkursi abil kokku pandud uus tüdrukutebänd Little Mess on koos tegutsenud vaid kaks kuud, kuid positiivsusest pakatavad lauljad sobivad omavahel kokku kui valatult ja on valmis saanud esimese loo "Sinu jaoks" koos muusikavideoga.

Tüdrukutebänd moodustati 187 soovijast. Neiud tunnistavad, et ei tea, mis põhjusel just nemad valiti, kuid sobivad omavahel suurepäraselt kokku, vahendab TV3.

Little Messi koosseisu kuuluvad Karmel Üksvärav, Johanna-Elise Kabel ja Viktoria Koljagina. Uue bändi saab esimest saab kuulata 1. septembril Sakus.

„Meie hääled sobivad imehästi kokku,“ rääkis Karmel Üksvärav TV3 "Seitsmestele". Tema tegeleb lisaks laulmisele tegeleb ka müügitööga. Seni lavahirmu käes kannatanud Karmelil aitas just kinnisvaraäri julgemaks saada.

Tänu Maardust pärit Viktoria Koljagina vene keele oskusele on bänd lausa kolmkeelne - hitte on oodata nii eesti, inglise kui ka vene keeles!

Sakust päris Johanna-Elise Kabel kinnitas, et omavaheline sünergia on hea ning bändil tülisid pole olnud. "Lahendame alati kõik asjad kohe esimesel võimalusel ära," sõnas ta.