VIDEO | Marco Tasane kiskleb youtuberitega: nad nimetavad mind autistiks ja pedeks

 (33)
VIDEO | Marco Tasane kiskleb youtuberitega: nad nimetavad mind autistiks ja pedeks
Kuvatõmmis videost

Artist ja strippar Marco Tasane esitles hiljuti uut muusikavideot ning kuna talle laekus nõnda palju arvamusi, otsustas ta teha suisa video, et kriitikale vastata. Seejuures on Eestis aina enam kõlapinda koguvad youtuberid Tasase enda uueks sihtmärgiks valinud ning igavesti noor Tasane vastab ka nende kriitikale.

“Kunagi Isto kirjutas mulle, kas ta saaks mu videotest osa võtta, kuna tal oleks jälgijaid vaja. Nüüd sügisel aga mõnitas minu tuttavaid, kes “Aeroobika” videos osalesid, ta nimetas neid autistideks ja pededeks. Mina olen sellise kohtlemisega harjunud, aga teised, kes videos kaasa lõid, mitte,” on Tasane nördinud.

“Youtuberid avastasid mind alles sügisel, aga nokitud on minu kallal juba aastaid, eriti teevad seda lapsed. Kriitikaks seda aga küll nimetada ei saa, sest õige kriitika peaks olema konstruktiivne ja andma ideid tulevikuks,” arutles artist. “Ma olen meelega teistmoodi, ma ei salli halli massi. Ma lahutan meelt ja ei tee ju kellelegi kurja. Ometigi on mulle juba 15 aastat sitta peale visatud ja kommentaarides on lubatud mind põlema panna. Kõigega harjub ja harjuvad nemad ka minuga!” jääb mees aga positiivseks.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm