VIDEO: Miljonid eurod, pikad aastad ja allilmaliidrid! Kersti ja Argos Krachti abielulahutus võtab järjest suuremaid mõõtmeid

 (63)

See on siinmail valusaim abielulahutus, mis on kestnud juba aastaid. Kired on lõkkel, sest mängus on miljoneid eurosid, kurikuulus allilmaliider Assar Paulus ning isegi happerünnak!

Tänases "Kuuuurijas" heitis ajakirjanik Katrin Lust pilgu Krachtide lahutuse tagamaadele ning avastas sealt nii mõndagi, mida ekraanide vahendusel vaatajate kodudesse vahendada.

Ehkki paar Kersti ja Argos jätsid kõigile kõrvaltvaatajaile mulje kui unelmate perekonnast, nende ühine ärigi läks hästi, siis lahutus on veninud eriti pikaks ning muutunud väga inetuks.

"Seal, kus on raha, sinna hakkavad ka ilmuma kohale igasugused inimesed, kes tahaksid sellest osa saama. Argose ümber hakkasid üsna kiiresti tiirlema naisterahvad ja sealt hakkasid meie kõige suuremad probleemid pihta," jagas Kersti Kracht "Kuuuurijas".

"Tekkis tüli, olukord oli väga kaua olnud pingeline. Ma võtsin oma koti ja läksin minema. Ma oleksin pidanud püüdma hoopis vara jagada nii kaua kuni me koos olime," tunnistab Kersti Kracht tagantjärele.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!