VIDEO: Miss Universumil Eestit esindav Natalie tahab kohtuda Churchilliga ja loomad vabastada!

 (51)
VIDEO: Miss Universumil Eestit esindav Natalie tahab kohtuda Churchilliga ja loomad vabastada!
Reuters / Scanpix

Natalie Korneitsik (pildil paremal), Miss Estonia 2012 esimene printsess on juba mõnda aega veetnud Miss Universumi karusellil. Nagu ikka, tuleb lisaks iluvoorudes vooruste näitamistele end kanidaatidel ka publikule tutvustada ning nii võib YouTube'i missikanalis näha kõiki naisi oma pühadetraditsioonidest ning kohtingutest ja maailmalõpu eelsetest hullumeelsustest rääkimas.

Selgub näiteks, et 1989. aastal sündinud eestlanna Natalie Korneitsik armastab aastavahetusi veeta eksootilistes kohtades, kodumaal olles aga kombineerida perekondlikud olengud ning lõbu.

Küsimuse kohta kõige veidrama kohtingukogemuse kohta räägib ta: "Kui ma 12-aastaselt oma esimese sotsiaalvõrgustiku profiili lõin, tahtsin kohtuda ühe sealt leitud sõbraga, kes ütles et ta on 15. Tegelikult selgus, et ta oli vaid 9-aastane. See oli veider hetk ja me sõime koos jäätist, kuid ei rääkinud enam kunagi."

Lisaks räägib Natalie, et kui homme saabuks maailmalõpp, sooviks ta viimase hullumeelse teona täide viia lapsepõlveunistused: "Vabastada kõik loomad loomaaiast ja minna šokolaadivabrikusse, et süüa, palju süda lustib."

End Miss Universumi tiimile tutvustades on ta varem öelnud näiteks ka, et kui ta saaks kohtuda vabalt valitud kuulsusega, oleks selleks Winston Churchill.

Vaata videointervjuud ja ela Nataliele kaasa 19. detsembril!

LOE KA: Miss Universumile sõidab Kätlin Valdmetsa asemel Natalie Korneitsik