VIDEO | Paljas Porgand sai peikalt ebamugava haiguse

 (39)
Pühajärve jaanituli
Pühajärve jaanituliFoto: Martin Dremljuga

Blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre on võtnud suurelt ette ning tirinud oma sarmika peigmehe Roomet Poomi vahelduseks kaamera tagant kaamera ette, et vastata ausalt ja avameelselt kõigile oma jälgijate poolt esitatud küsimusele. Lõbusas Instagrami postituses saame kauni paari kohta nii mõndagi uut teada.

Muuhulgas selgub, et Roomet hindab Merilini 10 punktiga 10st, saladuskatet kergitatakse sellelt, mis talle Merilini juures meeldib, kus nad kohtusid, kuidas tutvumine välja nägi, mitut last nad tahavad ja millal pulmi saab. Ühtlasi paljastab Roomet ühe üllatava tervisehäda — ta põeb nahahaigust nimega atoopiline dermatiit, mis kujutab endast põletikulist, kuiva ja kestendavat nahka.

Merilin viskab Roometi üle ka väikestviisi nalja pärast seda, kui noormees liilaldades kirjeldab, kuidas ta välismaalt ühe nahahaiguse kaasa tõi, millega ka oma ilusat pruuti nakatas. “Tal mädanesid õlad, silmad, näpud. Ma ise nägin ka välja mingi leetrihaige ja peangi nüüd minema uute antibiotse järele,” kurtis Merilin poolnaljaga oma muret.