VIDEO | Püstijalakoomik Bill Burr paneb eestlastele puid alla: nad ei saanud mu naljadest absoluutselt aru

 (33)

Tänavu jaanuaris Eestis esinemas käinud Ameerika püstijalakoomik ja näitleja Bill Burr kirjeldas hiljutises Jimmy Kimmeli jutusaates siinse regiooni publikut kui mitte kõige kirkamat.

“Kõige soojemalt võeti mind vastu Kesk-Euroopas. Budapestis, Viinis ja Varssavis olid samasugused idioodid nagu ma ise. Me klappisime nii hästi, et mõtlesin koguni, et äkki peaks oma speciali seal filmima. Publik oli minust lihtsalt nii vaimustuses,” meenutas Burr ja lisas, et kaugeltki sama menukas polnud ta Ida-Euroopas, sealhulgas ka Eestis.

“Mulle näib, et mida rohkem Euroopas itta liigud, seda loogilisemaks inimesed muutuvad. Esinesin kas Eestis või Soomes ja kukkusin haledalt läbi. Mõtlesin, et issand, mis toimub? Publik ragistas ajusid ja proovis meeleheitlikult mu naljadest aru saada, aga mitte keegi ei naernud. Üks hüüdis isegi, et miks ma juba ei vabanda. Ah nii! Et seda tahate, et ma teeks? Kas te midagi aru ka saite? Eks seda juhtubki vist kohtades, kus hauatagusesse ellu ei usuta. Tahetakse ainult matemaatilisi võrrandeid lahendada.”