VIDEO: Räme suuvärk! Bob Geldof sõimas oma kontserdile tulnud inimesi, rahvas lahkus solvatuna

 (12)
VIDEO: Räme suuvärk! Bob Geldof sõimas oma kontserdile tulnud inimesi, rahvas lahkus solvatuna
Bob GeldofVida Press

Sajad fännid kõndisid Bob Geldofi kontserdilt minema, kui mees ühtäkki publikut sõimama hakkas. Lavalt kostusid mitmed krehvtised sõnad ning laulja ei hoidnud oma keelt sugugi hammaste taga. 64-aastane Geldof esines koos oma bändiga The Boomtown Rats kahepäevasel Brentwoodi festivalil, mida külastasid paljud koos peredega, vahendab Daily Mail.

Geldof hakkas järsku laval karjuma ja vanduma ning tegi oma esinemises pärast esimest lugu kohe pausi. Mees sõimles ning ütles, et perefestival, millel ta parasjagu esineb, on igav ja nõme ning karjus: "Me ei tee Abbat, me ei tee mingit Robbie kuradi Williamsi!"

Seepeale kergitasid juba paljud kuulajad kulmu ning nii mõnedki asusid koduteele. Ent see sõimlemine ei jäänud viimaseks.

"Me oleme lahedad ning teie olete lihtsalt Brentwood. Ma kannan kuradi võltsist maonahast ülikonda ning mu bändikaaslased kannavad kauboisärke ja mütse, kuigi nad on Londonist pärit," jätkas Bob Geldof oma möiret.

Seejärel asus mees oma publikut edasi solvama, karjudes, et nad ei kanna piisavalt stiilseid riideid ning ostavad need kiirmoeketist Primark. "See on rokkfestival, kui te tulete rokkfestivalile, siis te peate ka vastavalt riietuma," karjus Geldof. Sõimlemise tõttu kõndisid sajad kuulajad mehe kontserdilt minema.

Rannap Roostevaba maailm