VIDEO: Salaja uimastatud? Lindsay Lohan hööritas pärast pulmaskandaali jahipõrandal erootilist tantsu tantsida

 (5)

Pahuksis näitlejanna Lindsay Lohan suutis endast eelmisel nädalal taas uudisväärtuse teha, käitudes Firenzes peetud modelli Lana Zakocela ja Seišellide turismisaadiku Justin Etzini pulmas väga veidralt ning süüdistades hiljem pulmakülalisi enda uimastamises.

Lohan olevat pulmapeo ajal esiteks neli korda oma riideid vahetanud, tseremoonia ajal aga küüsi lakkinud ja telefoni näppinud. Hiljem jooksis ta peol ringi paljajalu ning mängis, et on DJ, käiates oma telefonist muudkui samu lugusid. Ühtäkki kadus naine peolt ning läks oma villasse, kus ta kõik riided seljast rebis ning mööda maja ja aeda paljalt ringi jooksis ning karjus, et teda uimastati.

Kas kogu lugu vastab tõele või mitte, jääb väljaande US Weekly südametunnistusele, ent mõnusasti veetis Lohan Firenzes aega küll. Järgmisel päeval postitas ta Instagrami pildi endast jahil joogat tegemas. Veidi enne aga postitas ta ka video endast jahil erootilist tantsu tantsimas, ent kustutas klipi ruttu ära. Nagu teada, siis mis kord internetis, see alati internetis. Vaata videot!


Rannap Roostevaba maailm