VIDEO | "Tähtede hõbelusikas" täna: vaata, millega võrldes Brigitte enda põdraliha tükki!


VIDEO | "Tähtede hõbelusikas" täna: vaata, millega võrldes Brigitte enda põdraliha tükki!
Pressimaterjal

Viie staari kulinaarne mõõduvõtt ihaldusväärse „Hõbelusika“ auhinna nimel jätkub Olde Hansa restoranis, mis kandideerib Silverspoonile rahvusköögi kategoorias. Toiduvalmistamises võtavad mõõtu nelja lapse isa, malbe oleku taha peituv karm poliitik Martin Helme. Skandaalide maaletooja, kollase ajakirjanduse lippu kõrgel hoidev alati särav Kroonika peatoimetaja Krista Lensin. Andekas moelooja, väikese lapse ema ja modellisaatejuhina tuntust kogunud Liisi Eesmaa. Noor isa ja andekas laulja Daniel Levi Viinalass ning saate pesamuna – Tartu Ülikoolis tarkust kogunud, noor seltskonnatäht, näitleja, raadiosaatejuht, blogija ning edukas instagrammer – Brigitte Susanne Hunt!

Neljandas saates kokatakse unelmate köögis, sest Olde Hansa retseptid pärinevad 15. sajandist ning tolleaegsed retseptid on üles kirjutatud üsna ebatäpselt – pihuga üht ja näpuotsaga teist. Peab olema nuppu, et nende ettekirjutuste järgi ka maitsev toit välja tuleks. Tähtede kokandusvõistlust juhib näitleja ning lavastaja Andres Dvinjaninov. Eelrooga tuleb ainult maitsestada, aga see osutub raskemaks kui mõne peene pearoa fileerimine või küpsetamine. Pearoog on põdrafilee – juba suure lihakäntsaka nägemine võtab tähtedel igasuguse kokkamisisu ära. Ka Brigitte ei hoia oma arvamust tagasi.

„Vaatasin, et teiste liha oli roosakam, minul oli vanaks jäänud põder võib-olla. See, keda need instagrammi tüdrukud otsivad – rahakas, vana soomlane,“ kommenteeris Hunt.