VIDEO | Tasub tähele panna! Marilyn Kerro annab soovituse aasta viimaseks päevaks!

 (10)
VIDEO | Tasub tähele panna! Marilyn Kerro annab soovituse aasta viimaseks päevaks!
Pressimaterjal

Juba homme õhtul jagavad astroloogid, selgeltnägijad, nõiad ja tervendajad TV3 erisaates „Mida toob aasta 2020?“ nõuandeid, kuidas uuel aastal kõige paremini toime tulla. Teiste seas saab sõna ka Marilyn Kerro, kel on soovitus aasta viimaseks päevaks.

Lisaks Marilyn Kerrole on jagavad erisaates nõuandeid “Selgeltnägijate tuleproovi” värske võitja Anzori, finaalis osalenud Oksana ja Geit ning tervendaja Ervin Hunt. Tarokaartidega ennustab Kirsti Timmer, kelle taroskoop on osutunud tõeliseks hitiks – kaarte laob ta ka kõigile kaheteistkümnele tähemärgile ning oma ennustuse planeetide järgi saavad päikesemärgid ka tuntud astroloog Edda Pauksonilt. Omal kohal on ilmaennustus Metsavanalt ja Egert Kamenikult ning poliitikakokkuvõte Juhan Kivirähki asjalike kommentaaridega. Eesti ja välismaa tipp-poliitikute aastat ennustavad nende sünnikaardi järgi feng shui spetsialistid Siret ja Janno Seeder.

Seotud lood:

“Mida toob aasta 2020?” saatejuht Anna-Maria Makko sõnul on kõik meie ümber pidevas muutumises ning just seepärast on saates tuttavate ennustajate kõrval ka uued näod ja tegijad. “Eelmise aasta ennustustest läks ka üllatavalt palju täppi – olid selleks siis suurpõlengud, inimeste kadumine, valede välja tulemine või erakordne naiste võimuloleku aasta,” märgib Makko.

Erisaade „Mida toob aasta 2020?“ on TV3s aasta viimasel õhtul kell 20.00!