VIDEO | Teismeliselt esiklapse saanud Marju Karin räägib "Südamelt ära": vestlesin tütardega varakult seksist!

 (2)
Merlyn Uusküla jagab kavalat nippi emadele!

Homme on emadepäev ja sellele on pühendatud ka seekordne saade "Südamelt ära". Külalisteks on Marju Karin ning Merlyn Uusküla. Kuuleb nii mõndagi huvitavat, mida nad pole varem avalikkusega jaganud.

Ilusüstide spetsialist Marju Karin sünnitas esiklapse 15-aastaselt ning 36-selt oli ta juba vanaema. "Mul on täitsa okei, kui mulle memm öeldakse," ütleb otsekohene Marju, kelle jaoks pole tabuteemasid ka lastega rääkimisel. Laste kasvatamises on ta rõhunud iseseisvusele ja enesega hakkamasaamisele. Marju sekkub laste tegemistesse viimases hädas: "Mina ei ole see ema, kes ütleb, et ära mine sinna, kukud nina veriseks, mina lähen siis kohale, kui hakkab vere kätte lämbuma ja tõstan sealt välja."

Sõna saab ka Marju esiklaps Diana Teniste, kes räägib, kas ja kui karm ema Marju on olnud.

Saate teises pooles läheme kohvikusse värske ema Merlyn Uuskülaga, kes jutustab oma viimasest seitsmest kuus Ralf Hubertiga.

Merlyn on avastanud ellujäämisnipi väsimusest ja magamatusest. "Luban endale igal nädalal ühe päeva endale, kui laps läheb hoiule hoiul. Nii saan hoida balanssi ja tasakaalu iseendas ning olla seeläbi ka parem ema ja partner."