VIDEO | Tervisehädad annavad tunda: Madonna tühistas kontserdi ja kirjeldab, kuidas valudes piinleb

 (25)
VIDEO | Tervisehädad annavad tunda: Madonna tühistas kontserdi ja kirjeldab, kuidas valudes piinleb
Reuters

61-aastane popkuninganna Madonna oli sunnitud tühistama oma tuuri "Madame X tour" viimase Põhja-Ameerika kontserdi, kuna terviseprobleemide tõttu oleks võimatu praegu laval üles astuda.

Madonna kirjeldab Instagramis, et kui ta laupäevase esinemise ajal Miamis pidi trepist üles ronima, siis oli ta pisarates, sest võitles valuga. "Iga laulu ajal palvetasin mõtteis, et jõuaksin järgmise looni ja teha sõu ära. Mu palvetele vastatati, tegin ära."

Ta lisab, et peab end sõdalaseks, kes ei anna kunagi alla. Siiski peab ta praegu oma keha kuulama ning aktsepteerima, et valu on hoiatuseks. "Tahan öelda oma fännidele, et mul on väga kahju, et pean viimase kontserdi tühistama," nendib ta.

Nüüd saab ta mõnda aega puhata. Kontserttuur peaks praeguse kava kohaselt jätkuma jaanuari lõpus Londonis. Madonna märgib, et arstid on tal soovitanud vahepeal puhata, muidu poleks jätkamine võimalik ja lauljatari kehale oleks sel laastavad mõjud.

Pole ta ju ka enam esimeses nooruses - augustis tähistas Madonna 61. sünnipäeva. Vähemasti eraelus saab ta aga end nooruslikuna tunda. Kõmumeedia on kajastanud, et Madonna poiss-sõbraks on temast 36 aastat noorem Ahlamalik Williams.