VIDEO: Vahur Kersna arusaamatusest Kärmasega: solvumist pole. Hindan Mihklit elu lõpuni, kõndigu ta või kõrvade peal

 (54)Täna esitles Viru keskuses oma uut raamatut "Ei jäta elamata" Vahur Kersna, kes lisaks ise tähelepanu nautimisele juhtis tähelepanu ja kiitis ülevoolavalt ka raamatu kujundajat Asko Künnapit. Publik püüdis Kersna esitluse järel kinni ja rääkis temaga arusaamatusest Mihkel Kärmasega seoses "Pealtnägijale" antud intervjuuga, aga ka sellest, miks ta ei luba oma raamatut kõigil osta ning sellestki, milline on tema suhe solvumisega üldisemalt.

"Minul ei ole mingit arusaamatust! Mihkliga me rääkisime jah telefonis, minu küsimus oli, miks sa mulle ei helistanud, miks sa saadad neid kirju. 90% inimestevahelistest probleemidest on kommunikatsiooniprobleemid," on mees veendunud.

"Ma hindan Mihklit kõrgelt ja sügavalt, oleme 8 aastat teinud kõrvuti tööd ja olnud relvavennad, Mihkli puhul pole mulle miski uudis - ma hindan teda elu lõpuni, kõndigu ta või kõrvade peal. Minu poolt pole mingit kauna või solvumist - ma olen võtnud elus otsuse mitte solvuda, mis ka ei juhtuks," tõdeb Kersna ja soovitab sama kõigile, sest nii on elu lihtsam ja parem.

Millise soovituse annab Kersna Publiku lugejatele-vaatajatele pühade hooajaks, millal kujundaja talle käratas ning miks keelab oma raamatut osta, kuuled videost.

LOE KA: Kärmas saatis Kersnale kibeda pettumuskirja "Pealtnägija" turunduskampaaniasse tõmbamise eest

JA
Mihkel Kärmas selgitab: kunagi polnud plaanis Vahur Kersna intervjuud välja jätta!