Vihje enesetapule? Avicii perekond kurvas teadaandes: ta ei suutnud enam edasi minna. Ta tahtis rahu leida

 (72)
Vihje enesetapule? Avicii perekond kurvas teadaandes: ta ei suutnud enam edasi minna. Ta tahtis rahu leida
Scanpix

Vaid 28-aastaselt surnud Rootsi tantsumuusika megastaari perekond avaldas teise ametliku teadaande. Sõnumi sisu jääb segaseks, kuid võimalik on see, et vihjatakse enesetapule. Artisti esindaja ei ole täpsustavat kommentaari andnud, vahendab Variety.

Perekonna sõnum oli järgmine:

"Stockholm, 26. aprill 2018

Meie armastatud Tim oli otsija, õrn kunstihing kes otsis vastuseid eksistentsiaalsetele küsimustele.

Ülepüüdlik perfektsionist kes reisis ja töötas kiirusel, mis tekitas ekstreemset stressi.

Kui ta lõpetas tuuritamise, tahtis ta leida elus tasakaalu. Olla lihtsalt õnnelik ja teha seda, mida ta kõige rohkem armastas – muusikat.

Ta võitles tugevalt mõtetega elust, selle tähendusest ja õnnelikkusest.

Ta ei suutnud enam edasi minna.

Ta tahtis rahu leida.

Tim ei olnud tehtud sellise ärilise masinavärgi jaoks, mille keskelt ta ennast äkki avastas. Ta oli tundlik kutt, kes armastas oma fänne, kuid pelgas rambivalgust.

Tim, sa oled igavesti armastatud ja igatsetud.

Sinu isiksus ja sinu muusika hoiavad mälestust sinust elus.

Me armastame sind,

Sinu perekond."

Seotud lood:

Avicii ehk Tim Bergling suri 20. aprillil Omaanis puhkusel viibides vaid 28-aastasena. Mees oli oma lühikese karjääri vältel kannatanud mitmete alkoholist põhjustatud terviseprobleemide käes. Alkoholi tarvitas Tim, kuna ei suutnud kohaneda hullumeelse töötempoga ja suurtel väliüritustel esinemisega.

Avicii oli maailma üks populaarsemaid artiste, kelle repertuaari kuuluvad sellised superhitid nagu "Hey Brother", "Wake Me Up" ja "Waiting For Love". Avicii on kahel korral olnud nomineeritud Grammyle ning võitnud lugematul arvul auhindu, muuhulgas Billboard Music Award auhinna parima loo eest, milleks oli "Wake Me Up".