Viimaks ometi! Kevin Spacey ekraanipartner Robin Wright annab avameelse intervjuu ja paljastab esmakordselt, mida ahistamisskandaalist arvab

 (5)
Viimaks ometi! Kevin Spacey ekraanipartner Robin Wright annab avameelse intervjuu ja paljastab esmakordselt, mida ahistamisskandaalist arvab
Foto: Twitter

Alates sellest, kui Netflixi hittsari "Kaardimaja" hätta sattus, kuna peategelast Frank Underwoodi kehastavat Kevin Spacey't tabasid ahistamissüüdistused, on tema ekraanipartner Robin Wright olnud vait kui sukk. Viimaks ometi on naine aga otsustanud avameelselt kõnelda, mida skandaalide keerisest ja Spacey'st arvab, vahendab ET Online.

Tõenäoliselt andsid intervjuuks tõuke lähenev "Kaardimaja" viimane hooaeg ning ka Spacey paturegistrisse üha lisanduvad uued süüdistused. Telekanali NBC vestlussaate "Today" eetris täna õhtul näidatava intervjuu teaseris räägib Wright: "Kevin ja mina tundsime teineteist võtete vahepeal, kui meil oli tavaks koos itsitada. Praegu võib öelda, et järelikult ma ei tundnud tegelikku teda, vaid lihtsalt seda imelist talenti, mis temas peitub."

Wright hakkab seriaali viimases hooajas kastaneid tulest välja tooma, asudes ise kandva tegelase positsioonile. On suureks saladuseks, mil moel Spacey süžeest välja kirjutatakse, ent Robin Wrighti Instagramis nähtuv kurjakuulutava ilme ja veriste kätega Claire Underwood võimaldab spekuleerida, et ilmselt leiab president Frank Underwood üsna jõhkra lõpu. Seriaali näitlejate nimistusse lisanduvad Diane Lane ja Greg Kinnear.

"Kaadrimaja" viimase hooaja teaser:

Videolõik eelseisvast saatest "Today":