Viis korda abiellunud Beatrice tegi esimesed neli ettepanekut ise: paarist abieluettepanekust olen ka ära öelnud!

 (44)
Beatrice
BeatriceFoto: Tanel Murd

50-aastane modelli-, moe- ja restoraniäri ajav Beatrice pihib Kroonikale, et mattis läinud aastal oma isa ja pidi välja kolima talle aastaid koduks olnud majast Tallinna vanalinnas. Küll aga on tema hing tulvil armastust abikaasa Ed Labetski vastu, kes on viies mees, kellega ta elu jooksul abielus on olnud.

“Ed on kunstnik — haavatav ja oma deemonitega nagu me kõik. Ta on hoolitsev ja otsekohene, õige ellusuhtumisega. Kui miski meid seob, siis on need vastandid ja erinevused,” kirjeldab Beatrice oma väljavalitut. “Kui Ed mulle abieluettepaneku tegi, tundus see nii uskumatu, et lasin tal seda mitu korda üle korrata. Esimesed neli abieluettepanekut tegin ma ju ise!” sõnab Beatrice ning lisab, et on väga valiv. “Enamik inimesi leiab ellu oma kõrvale endaga sarnaseid tüüpe, aga minul on õnnestunud tutvuda ikka seinast seina karakteritega. Paarist abieluettepanekust olen ka ära öelnud,” sõnab ta siiski.

Edil on tutvumisest oma lugu rääkida. “Töötasin siinsamas Pikal tänaval reklaamiagentuuris,” räägib ta. “Töökaaslased soovitasid mul Beatrice restorani sööma minna, et seal olevat hea supp. Ma ei teadnud, kes on Beatrice. Ja mingi eriline supisõber ma ka pole. Aga borši ma tookord sõin ja Beatrice nägin ka ära,” meenutab mees, kes on juba aastaid olnud Beatrice kõrval nii heas kui halvas.

Loe edasi värskest Kroonikast!