Vince Vaughni uus sõber ajab fännid marru: ma olen alati kahelnud, aga no see, väga haige

 (9)
Vince Vaughni uus sõber ajab fännid marru: ma olen alati kahelnud, aga no see, väga haige
Foto: Scanpix

Näitleja Vince Vaughn on end alati vabariiklaste vastaseks nimetanud, kuid hiljuti loodud uus tutvus tõestab vastupidist. Olenemata sellest, et fännid teavad, et varasemalt on nii mõnigi vabariiklane staari hääle saanud, pole selline käitumine nende sõnul andestatav.

Sotsiaalmeedias on levima hakanud video, millest on näha, kuidas Ameerika jalgpalli mängu nautimas käinud näitleja end mugavalt vabariiklasest Donald Trumpi seltskonda sisse seab, vahendab Mirror.

Melania ja Donald Trumpiga privaatsel alal aega veetnud näitleja annab presidendile sooja käepigistuse ning näib, et meestel jagu juttu kauemaks.

Fännid sellist asja Vaughnile ei andesta ning näitleja on tõsise pahameele osaliseks saanud.

"Daamid ja härrad. Teatan teile äärmise kahetsusega, et Vince Vaughn on tühistatud," on üks mitmetähendusliku lausega öelnud. "Kurb. Vince Vaughn oli üks mu lemmikuid," jättis ka teine ma iidoliga hüvasti. "Ma teadsin alati, et ta on vabariiklane, aga see, väga rõve," ei suuda fänn staari uut sõprust taluda. "Ma ei ole Vince Vaughni peale vihane, lihtsalt sügavalt pettunud," kihab kommentaarium masendunud fännide mõtetest.
Aitäh vastamast ja head loosiõnne!