Vingelt paneb! Mick Jagger on maganud 4000 naise ja David Bowie'ga!

 (44)
Vingelt paneb! Mick Jagger on maganud 4000 naise ja David Bowie'ga!
AFP/Scanpix

Tasub ikka see Mick Jaggeri elulooraamat kätte võtta, kuna tõelisi pomme kukub selle iga leheküljelt. Chris Anderseni kirja pandud teos väidab näiteks muuhulgas, et Jagger on maganud 4000 naisega, kelle hulka kuuluvad Prantsusmaa presidendiproua Carla Bruni, näitlejatarid Angelina Jolie ja Uma Thurman ning isegi David Bowie!

Raamatu autori sõnul on 4000 naist minimaalne arv, kuipalju eevatütreid rokkstaari voodist läbi on käinud ning ilmselt ei ole eelpool mainitud Bowie ainus mees, kellega Jagger katsetanud on.

"Mick on palju kordi oma elu jooksul öelnud, et "kõik teavad, et kõik inimesed on tegelikult biseksuaalsed!"," selgitas Andersen. "Ta püüdis oma libiido alandamise tarvis ka abi otsida ning läks psühholoogi juurde. Ja mis te arvate, mis juhtus? Otseloomulikult magas ta selle psühholoogiga!" muigab autor väljaandele Huffington Post.

Üks mees on aga veel maailmas alles, kellele isegi Mick Jagger ära ei tee. KISSi liige Gene Simmons on rautanud pea 5000 naist ning on selle üle väga uhke!

Igati sobilik muusikapala selle loo peakangelaselt:

Rannap Roostevaba maailm