Viola Beachi mänedžeri isa on marus: Rootsi politseinike jutt on tülgastav!

 (4)
Viola Beachi mänedžeri isa on marus: Rootsi politseinike jutt on tülgastav!
Foto: Facebook

Eile teatasid mitmed meediaväljaanded, et 13. veebruaril Rootsis autoga sillalt alla kihutanud ning traagiliselt hukkunud Inglise bändi Viola Beach juhtumi asjaolude uurimisel on politsei jõudnud oletuseni, et tegu võis olla surmasõiduki juhi tahtliku teoga. Viola Beachi mänedžeri isa on aga politsei hiljutiste oletuste pärast marus.

Kris Leonard, River Reeves, Jack Dakin, Tom Lowe ja nende mänedžer Craig Tarry surid möödunud kuul Stockholmi lähistel, kui nende auto avanevalt sillalt alla sõitis, eirates teemärgistusi ning sõites maha teepiirded.

Craig Tarry isa Colin on juhtumist äärmiselt murtud. Täna toimunud matustel sõnas mees, et tema pojal läks elus ülimalt hästi ja miski ei viita sellele, et traagiline õnnetus oleks juhtunud tahtlikult, kirjutab DailyMail.

"Rootsi politseinike jutt on tülgastav. See on hullumeelne," kommenteeris Colin juhtumit väljaandele The Sun. "See on terve pere jaoks südantlõhestav. Craig oli nii edukas. Depressiooniks polnud ühtegi põhjust."

Kuna bändi poolt renditud Nissan oli põhimõtteliselt uus ja seega pole politsel põhjust kahtlustada mehaanilist viga, asuti spekuleerima, et bändi liikmed ei pruukinud üldsegi surra vees, vaid võisid juba varem autos surnud olla.