Viska pilk peale! Armin Karu tütar alustas modellikarjääri

 (32)
Viska pilk peale! Armin Karu tütar alustas modellikarjääri
Foto: Pildid pärit Kati Karu Instagramist, Pildid pärit Kati Karu Instagramist/Ajakirjade Kirjastus

Tuntud modelliärinaise Margit Jõggeri modelliagentuuriga MJ Model Management on ühinenud uus noor tegija – endise kasiino­ärimehe Armin (53) ja Kaia Karu (56) noorim tütar Kati Karu (17). Rocca al Mare kooli õpilane astub modelliäris alles oma esimesi samme. Ühtegi konkreetset tööd ei ole Kati veel teinud, küll aga käinud Londoni agentuuris The Squade oma modellialbumi jaoks testpilte tegemas.

“Kõik on praegu algusfaasis,” kinnitab Margit Jõgger. “Kati on ise seejuures väga tubli ja tema pere väga toetav. Ta on noor, aga äärmiselt nutikas tüdruk – paljud tema eas tüdrukud on alles tõelised lillelapsed. Katiga on siiani olnud väga mõnus koostööd teha.”

Margiti sõnul kutsuti Katit veebruari lõpus juba ka modellitööd tegema Londoni moenädalale, kuid see oleks tähendanud, et tüdruk oleks pidanud seejärel Londonisse pikemalt püsima jääma. See aga ei tulnud esialgu kooli pärast kõne alla.

Margiti teada pöördus Kati tema poole oma õe Ines Karu-Salo soovitusel. Ettevõtjast Ines pole ise kunagi otseselt modellitööd teinud, küll aga tuntakse teda kõhutantsijana.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!