Võib rahuneda! Ellen Pompeo ei lahku "Grey anatoomiast" kunagi


Võib rahuneda! Ellen Pompeo ei lahku "Grey anatoomiast" kunagi
Foto: Xavier Collin/Image Press Agency/Scanpix

Kindel on see, et "Grey anatoomia" 15. ja 16. hooajal on Pompeod kindlasti näha, kuid võib arvata, et näitleja jääb dr. Greyks kuni Shonda Rhimes teda sinna kirjutab.

Hiljuti antud intervjuus tunnistab Pompeo, et ta on küll valmis edasi liikuma, kuid seriaali tootev ABC esitab talle nii häid pakkumisi, et ta ei suuda ära öelda, vahendab Daily Mail.

Kahe hooaja lepingu hind on 20 miljonit dollarit ja Pompeo on oma olukorraga rahul: "See on päris hea koht, kus töötada, mulle meeldib mu siinne olukord. Kui väga mulle ka mõte millestki uuest ei meeldiks, reaalsus on see, et mul on kolm last. Ma ei taha reisida ja neid maha jätta. Mulle ei meeldiks olla tsirkuse rändaja ja hotellides ööbida."

Näitlejanna tunnistas ka, et olenemata seriaali pikast kestvusest, tuleb fänne üha enam juurde: "Ma ütlen koguaeg, et ma tahan lõpetada enne kui vaadatavus alla läheb, kuid need ei lähe kunagi alla!"

Pompeo tõdeb, et tema taandudes kaotaks ka väga paljud inimesed töö: "Selles linnas ei ole väga palju 24 episoodiga hooajas seriaale, mis tähendab 10 kuud stabiilset tööd ja võimalust jääda koju."

Rannap Roostevaba maailm