Võitmatu huumoritandem Seeman-Oja on asunud mehi päästma: oleme konsulteerinud ka päris arstidega, aga me ei kuula neid!

 (7)
Võitmatu huumoritandem Seeman-Oja on asunud mehi päästma: oleme konsulteerinud ka päris arstidega, aga me ei kuula neid!
Kuvatõmmis

Võitmatu huumoritandem Peeter Oja ja Sepo Seeman on maha saanud uue etendusega "Kärbsed", mille käigus tehakse selgeks, kes on mees, mis mees ta on, mis on mehe võimalikud probleemid, millele järgnevad ka lahendused ning vajadusel ravi. Sellest kõigest käisid mehed Anu Välba pühapäevahommikuses vestlussaates "Hommik Anuga" ka rääkimas!

“Meil on oma nägemus ja arusaam Eesti meeste probleemidest. Mul on hea meel, et Sepo oli nõus kaasa tegema, sest mina tegin talle üldse selle ettepaneku. Positiivne on ka see, et meil on omavahel selline keemia, mille tulemusel me võime siin rääkima jäädagi,” naeris ta, mille peale Sepo lisas, et nad on oma tervisnõuannetes konsulteerinud ka päris arstidega, ent ei kavatse neid nõuandeid kuulda võtta.

Lõbus vestlus hargnes lahti erinevatel teemadel, mille hulgast ei puudunud ka korraliku seljanka tegemiseks vajalikud näpunäited ning paadi ehitamise spetsiifika. Anu esitas Peetrile ja Sepole muuhulgas lõbusa väljakutse mängida Eesti mehi puudutavat mängu, mis põhineb Tartu Ülikooli uuringul Eesti meeste tervise kohta — imekombel panid koomikud peaaegu kõigi vastustega täppi.

“Kärbsed” stsenarist on näitleja Kait Kall, kellega koos veeretasid mõtteid Peeter Oja, Sepo Seeman, Tomi Rahula ja Karl Kermes. Muusikalise poole eest vastutab Tomi Rahula.

Rannap Roostevaba maailm