Võõrutusravile viidud Kesha ema süüdistab mänedžere: nad soovitasid tütrel narkot teha, nälgida ja näpud kurku lüüa!

 (2)
Kesha
KeshaFoto: MAVRIXONLINE.COM

Juba paar nädalat toitumishäirete pärast võõrutusravil viibiva lauljatari Kesha ema süüdistab tütre haiguses muusikatööstuse haisid, kes väidetavalt tütart tema kaalu pärast pidevalt piitsutasid.

"Olen pidanud pealt vaatama, kuidas mu kaunis, enesekindel ja terane tütar kannatab oma välimuse ja kaalu pärast naeruvääristamise ja mahategemise all nii palju, et see viis teda surma veerele," sõnas 26-aastase Kesha ema Pebe Sebert ajakirjale.

Kesha füüsiline olukord võõrutusravile saabudes oli olnud suisa nii kehv, nagu infarkti läbi elanud inimesel. "Mulle öeldi, et on ime, et ta laval kokku ei kukkunud ega kohapeal surnud," ütles Kesha ema.

Tütre anoreksias ja buliimias süüdistab naine tema mänedžere: "Mäletan, kui kord tütre endine mänedžer konverentskõnes tema peale karjus: "S apead alla võtma! Mind ei huvita, mida sa selleks tegema pead! Tee narkootikume, ära söö, lükka näpud kurku!" Kesha ainult nuttis selle peale ning sõitis pärast autoga sihitult ringi ja mõtles enesetapumõtteid."

Ema sõnul on Kesha praeguseks viidud punkti, kus ta ei hooli sellest, kas ta saab kunagi veel mõne plaadi välja anda, kui ta vaid saaks jälle terve ja õnnelik olla.