Winny Puhhi kidramees teeb absurdisarja: jumal tänatud, et kõik pöörased ideed teoks ei saa!

 (4)
Eesti Laul 2013 afterparty Clazzis
Eesti Laul 2013 afterparty ClazzisFoto: Ahto Sooaru

Kanal2s alustab peatselt uus absurdihõnguline komöödiasari "Tupiktänava mehed", mis räägib kahe mehe sõprusest, keda mängivad Märt Avandi ja Jaan Pehk. Kaheksaosalise sarja režissöör on skandaalse ansambli Winny Puhh kitarrist ja argielus telemaastikul rügav Ove Musting, kelle kinnitusel kasvas idee välja tema lühimängufilmist "Kallis sõber, sind austan", mis jutustab sõgedaid äriplaane tegevatest meestest.

“Olen mees ja väikeettevõtja ning ütlen ausalt, et need geniaalsed ideed, mis ettevõtlikele inimestele pähe tulevad, on teinekord nii pöörased, et jumal tänatud, et need teoks ei saa,” räägib hullumeelne telemees ajakirjale Nädal/Kroonika. Ta paljastab ühtlasi, et uue seriaali tegelased sukelduvad ärisse, millega on lootust kiirest rikastuda, kuid paraku puudub neil oskus tajuda oma tegude tagajärgi.

“Kindlasti ei ole see ironiseerimine ega pilamine, pigem näitab Eesti inimese usku paremasse homsesse. Ükskõik, kui jamaks ka ei kisu — oma vigadest ei õpita ikka,” märgib Oveja lisab juurde, et avaosas püüakse käima tõmmata seksfilmide äri ning Jaan Pehki abikaasat kehastab Lenna Kuurmaa, kes ei tea stsenaariumi kohaselt magamistuppa üles seatud kaameratest mitte midagi.

Seega, kes tahab piiluda Jaan Pehki ja Lenna Kuurmaa ühisesse magamistuppa, vaadaku 4.aprillil Kanal2st kell 21.30 seriaali “Tupiktänava mehed”.