Žanna Friske mees Dmitri Šepelev: ta jääb alatiseks minu jaoks absoluutseks, puhtaks, kordumatuks õnneks

 (2)
Žanna Friske ja Dmitri Šepelev
Žanna Friske ja Dmitri ŠepelevFoto: Ekaterina Chesnokova, RIA Novosti

Esmaspäeval vähkkasvaja tõttu siit ilmast lahkunud Vene popstaari Žanna Friske meelelahutustegelasest elukaaslane Dmitri Šepelev läkitas naise fännidele südamliku pöördumise.

"Ütlesime alati: õnn armastab vaikust. Ma olen jäänud nendele sõnadele truuks, sest Žanna jääb alatiseks minu jaoks absoluutseks, puhtaks, kordumatuks õnneks. Me ei andnud alla ja võitlesime, et võita. Räägitakse, et kaks aastat sellises olukorras on palju. Aga, muiduigi, meie jaoks oli seda väga vähe. Ma tean kindlalt, et me ei oleks suutnud teieta toime tulla. Soovin tänada igaüht, kes ohverdas raha Žanna ravimiseks, palvetas tema tervise eest või lihtsalt mõtles tema peale, soovides talle õnne ja jõudu. Tahan, et te teaksite: need kaks aastat on suuresti teie teene. Aitäh! Soovin teile ja teie lähedastele tervist. Lähiajal tahaksin keskenduda nende abistamisele, kes, nagu meiegi, ei anna alla ja võitleb oma elu ja tervise eest," kirjutas ta Facebookis.

Friske matused toimusid täna Moskvas. Paari kaheaastane poeg Platon, keda nüüd Šepelev üksi kasvatama hakkab, viibib hetkel Bulgaarias ning lähedased on otsustanud, et laps ema matustel ei osale, kirjutab Dni.ru.